Shop Mobile More Submit  Join Login
Journal
Abstract in Blue and Red
... with some orange, too !


aBsTRacT by PassionAndTheCamera
Pure Silk by SenhArt
June 18th by FramedByNature
keep it down by chriseastmids
Texture by LidiaRossana
Monologue Bichrome by Pierre-Lagarde
winking by EintoeRn
bad hairday beast by EintoeRn
stream by Octavus
Untitled by insolitus85
Gradient by AsteriskVal
:iconZephyraMilie:ZephyraMilie
:iconzephyramilie:ZephyraMilie 12 24
Minion by White-Night-56 Minion :iconwhite-night-56:White-Night-56 76 10
Advertisement
Advertisement
 
opium by evapedersen opium :iconevapedersen:evapedersen 30 12 The Gatsby by RavenaJuly The Gatsby :iconravenajuly:RavenaJuly 32 0 Auroras and the Moon II by Laazeri Auroras and the Moon II :iconlaazeri:Laazeri 109 7 Wormhole by leoatelier Wormhole :iconleoatelier:leoatelier 59 5 I will describe my eyes by AnjaMillen I will describe my eyes :iconanjamillen:AnjaMillen 129 10 I've never gone there before by A-Separate-Reality I've never gone there before :icona-separate-reality:A-Separate-Reality 12 2 Untitled by A-Separate-Reality Untitled :icona-separate-reality:A-Separate-Reality 12 2 Untitled by A-Separate-Reality Untitled :icona-separate-reality:A-Separate-Reality 19 8 Untitled by A-Separate-Reality Untitled :icona-separate-reality:A-Separate-Reality 12 0 Untitled by A-Separate-Reality Untitled :icona-separate-reality:A-Separate-Reality 17 5 Untitled by A-Separate-Reality Untitled :icona-separate-reality:A-Separate-Reality 15 0 the Ghost of Smilin' Bob Hodgkins by A-Separate-Reality the Ghost of Smilin' Bob Hodgkins :icona-separate-reality:A-Separate-Reality 17 9 Sepia Beach by 86pony302 Sepia Beach :icon86pony302:86pony302 22 9 Breakdown of sanity by Loony-Madness Breakdown of sanity :iconloony-madness:Loony-Madness 66 7 Napsablook by Tarulimint Napsablook :icontarulimint:Tarulimint 54 7 Blooming by IlonaShevchishina Blooming :iconilonashevchishina:IlonaShevchishina 58 1 when you can no longer maintain by A-Separate-Reality when you can no longer maintain :icona-separate-reality:A-Separate-Reality 37 6 Alien guy by Ketunleipaa Alien guy :iconketunleipaa:Ketunleipaa 47 3 Roar by WillTC Roar :iconwilltc:WillTC 74 34 The Hatching by Dragons-Denn The Hatching :icondragons-denn:Dragons-Denn 48 5 Floating World by HalfFormedThoughts Floating World :iconhalfformedthoughts:HalfFormedThoughts 73 16 . . . by MWeiss-Art . . . :iconmweiss-art:MWeiss-Art 46 2

Comments


:iconwillhorn:
Willhorn Featured By Owner Jan 31, 2017   General Artist
Cześć! Fajnie,że spodobały Ci się moje Grzyby  na tyle, że wylądowały w twojej galerii "ulubionych", dzięki!
BTW: Bardzo ciekawa galeria zdjęć, pozdrawiam!
Reply
:iconqaxtx:
qaxtx Featured By Owner Feb 6, 2017  Professional Photographer
Dzięki wielkie za miłe słowa. Jestem wielkim fanem sztuki tradycyjnej, która moim zdaniem pomału zanika. Dlatego jeśli tylko mogę ją wesprzeć w ten sposób to z przyjemnością to robię ;)
Reply
:iconwillhorn:
Willhorn Featured By Owner Feb 6, 2017   General Artist
Nie ma za co... dostrzegam w nich sporo takiego "mrocznego" klimatu i w dodatku przesiąknięte są "mistycyzmem", podejrzewam, że taki efekt był zamierzony i wyszedł całkiem niezle.
Wracając do sztuki tradycyjnej... wierzę, że sztuka tradycyjna jest i będzie wiecznie żywym i ważnym aspektem naszego życia kulturalnego, moim zdaniem, techniki tradycyjne wymagają o wiele większej dyscypliny i praktyki... dlatego uwielbiam rysować ołówkiem, moje rysunki zawsze w mniejszym lub większym stopniu powstaja na papierze :)
Reply
:iconqaxtx:
qaxtx Featured By Owner Feb 9, 2017  Professional Photographer
To widać :) wielki szacun za to, że działasz w te sposób. Trochę mi się śmiać chce jak słyszę od różnych osób podejmujących decyzje przy różnych projektach związanych z ilustracją, że przecież dziś to już są takie pędzle w fotoszopie, że nie ma sensu używać analogu, bo to tylko spowalnia. Jakoś nie widziałem jeszcze prac digital, które ciężko byłoby odróżnić od analogu, ale co tam, ja się nie znam ;)

Co do mojej techniki to odkryta została przez przypadek i wierz mi lub nie, ale za każdym razem sam jestem ciekaw co wyjdzie :D 
Reply
:iconwillhorn:
Willhorn Featured By Owner Feb 12, 2017   General Artist
Jest to wynikiem przyjętego przezemnie sposobu pracy tzw. Workflow
może nie jest to sposób szybki, bo zgodzę się z tym, że workflow w digitalu jest znacznie szybszy....
głównie dlatego, że każdy błąd można szybko i bezproblemowo, w większości przypadków poprawić....
ale praktyka z technikami tradycyjnymi o wiele bardziej kształtuje (szczególnie początkującym artystom) styl, technikę jak i dyscyplinę pracy,
bo wymusza większą kontrolę, można by tu przytoczyć jeszcze sporo pozytywnych aspektów pracy z różnorakimi technikami tradycyjnymi.
Wielu światowej klasy artystów cyfrowych nigdy nie odcina się od tradycyjnej sztuki, a niektórzy nawet uważają,
że nie można być dobrym w digitalu, jeśli nie jest się dobrym w sztuce tradycyjnej, ale to już bardzo dyskusyjna kwestia :)

Czasami tak jest, że zupełnie przypadkowo lub eksperymentując, natrafimy na coś co usprawnia lub zmienia nasze dotychczasowe techniki i przynosi
jeszcze większą satysfakcje z tego co robimy.
 Pozdrawiam, i życzę wielu udanych zdjęć :)
Reply
:iconsuejo:
SueJO Featured By Owner Aug 10, 2016  Professional Writer
Thank you so much by KatZaphire  So Much to Understand by SueJO 
Reply
:iconqaxtx:
qaxtx Featured By Owner Aug 18, 2016  Professional Photographer
My pleasure Love well deserved :)
Reply
:iconsuejo:
SueJO Featured By Owner Aug 21, 2016  Professional Writer
:happybounce: :happybounce: :happybounce: Giggle 
Reply
:iconsoothenoo1959:
SootheNoo1959 Featured By Owner Jun 26, 2016  Hobbyist General Artist
Thank you so much for the fave! :happybounce: 
Reply
:iconqaxtx:
qaxtx Featured By Owner Jun 26, 2016  Professional Photographer
My pleasure :D
Reply
Add a Comment: